O projektu | Rezidence Via Carolina

O projektu

10 NOVÝCH BYTŮ S VÝJIMEČNOU PŘIDANOU HODNOTOU

Pojetí domu vizionářsky akcentuje to, co není u dnešních bytových projektů běžné, a to velkou energetickou úspornost, progresivní technologie a materiály. Zdrojem tepla jsou dvě silná tepelná čerpadla, doplněná podlahovým topením a chlazením a rekuperací. Vysoký komfort a standard bydlení zajišťují i dřevohliníková okna s tepelně-akustickým izolačním trojsklem a venkovními žaluziemi, vinylová podlaha a mnoho dalšího.

Byty mají velký obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici a nejméně jednu terasu či balkon směrem na jih - do zeleně. Větší jednotky disponují i dalšími pokoji, pracovnou či šatnou. Obyvatelé horních pater budou mít atraktivní výhled na panoráma Prahy, zatímco dvě zahrady nabídnou výzvy pro pěstitelskou kreativitu nebo pro hru ratolestí majitelů přízemních bytů.

V ceně jednotek je parkovací stání, dostupné autovýtahem. Z garáží vyjdete do méně frekventované ulice Na Břevnovské pláni s cyklotrasou. Oceníte i osobní výtah a u vybraných bytů sklepní kóji.

ZKUŠENÝ INVESTOR I GENERÁLNÍ DODAVATEL

Projekt od Architektonického studia Libora Přečka realizuje Stavební společnost RBK a.s. s 30letou praxí. Investor, Rezidence Bělohorská 277 s.r.o., patří do skupiny MAR Investment, zabývající se zejména investicemi do výstavby bytů. V roce 2020 jsme například úspěšně dokončili Rezidenci Berounka s 15 byty v Berouně.

Rezidence Via CarolinaRezidence Via CarolinaRezidence Via CarolinaRezidence Via Carolina