O projektu | Rezidence Via Carolina

O projektu

INVESTOR

Rezidence Bělohorská 277 s.r.o. patří do skupiny MAR Investment, zabývající se zejména investicemi do výstavby bytových a rodinných domů. Loni jsme například úspěšně dokončili Rezidenci Berounka s 15 byty v Berouně.

BŘEVNOV A VIA CAROLINA – VAŠE SÁZKA NA JISTOTU

Břevnov Vám dá vynikající spojení s centrem, okruhy i letištěm, plné občanské zázemí, mnoho možností pro volný čas i blízkost malebné přírody. Via Carolina (Zlatá, Norimberská či Královská cesta) spojovala Norimberk s Prahou a v 10. století jí prý vedl budoucí břevnovské mnichy Vojtěch, zakladatel kláštera. Titul Via Carolina má i dálnice D5 a tepna Bělohorská je přes Pražský okruh a Karlovarskou ulici jejím vyústěním do centra. Proto i Rezidence nese totéž. Vaše pozice tedy bude královsky strategická!

NADSTANDARD S JIŽNÍM RELAXEM

10 bytů od Architektonického studia Libor Přeček s přízemní komerční jednotkou, citlivě zasazených do stávající obytné zástavby, buduje Stavební společnost RBK a.s. s 30letou praxí. Každý z bytů 2+kk až 4+kk má velkou obývací zónu s kuchyňským koutem, ložnici a nejméně jednu terasu či balkon s jižním výhledem do zahrady. Obyvatelé horních pater si budou užívat pohled na široké panoráma města. Větší jednotky nabízejí i další pokoje, pracovnu či šatnu.

Dům skýtá velký tepelný, světelný a zvukový komfort. Všechny byty mají podlahové topení a chlazení. V 1. PP se nachází centrální kotelna, jejímž základem jsou dvě výkonná tepelná čerpadla typu vzduch-vzduch, doplněná rekuperací v každém bytě. Celkový tepelný standard objektu je doplněn dřevohliníkovými okny s izolačním trojsklem a venkovními žaluziemi. Tento systém zajišťuje nízké provozní náklady bytu. Díky garážovému stání, dostupnému autovýtahem, nebudete mít starosti s hledáním parkování. Z podzemních garáží vyjdete přes zahradu do méně frekventované ulice Na Břevnovské pláni s cyklotrasou. Oceníte i osobní výtah a u vybraných bytů sklepní kóji. Podrobnosti naleznete ve Standardech.

NEVÁHEJTE!

Vykročte k jedinečnému bydlení a oslovte zkušený tým Rezidence Via Carolina. Rádi Vám pomůžeme i s financováním a právním servisem.

 

Rezidence Via CarolinaRezidence Via CarolinaRezidence Via CarolinaRezidence Via Carolina