O projektu | Rezidence Via Carolina

O projektu

ZKUŠENÝ INVESTOR A GENERÁLNÍ DODAVATEL

10 bytů 2+kk až 4+kk od Architektonického studia Libor Přeček, citlivě zasazených do stávající obytné zástavby, buduje Stavební společnost RBK a.s. s 30letou praxí. Investor - Rezidence Bělohorská 277 s.r.o. - patří do skupiny MAR Investment, zabývající se zejména investicemi do bytové výstavby. V roce 2020 jsme například úspěšně dokončili Rezidenci Berounka s 15 byty v Berouně.

BYTY S VÝJIMEČNOU PŘIDANOU HODNOTOU

Projekt vizionářsky akcentuje to, co není u dnešních bytových projektů běžné, a to velkou energetickou úspornost a progresivní technologie a materiály. Zdrojem tepla jsou dvě silná tepelná čerpadla, doplněná podlahovým topením a chlazením a rekuperací v bytech. Vysoký komfort a úroveň bydlení zajišťují i dřevohliníková okna s izolačním trojsklem a venkovními žaluziemi, vinylová podlaha a mnoho dalšího.

Byty mají velký obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici a nejméně jednu terasu či balkon s jižním výhledem do zeleně. Větší jednotky disponují i dalšími pokoji, pracovnou či šatnou. Obyvatelé horních pater si budou užívat vyhlídky na panoráma Prahy, zatímco příjemné zahrady nabídnou výzvy pro pěstitelskou kreativitu nebo pro hru ratolestí majitelů přízemních bytů.

V ceně jednotek je parkovací stání, dostupné autovýtahem. Z garáží vyjdete zahradou do méně frekventované ulice Na Břevnovské pláni s cyklotrasou. Oceníte i osobní výtah a u vybraných bytů sklepní kóji.

Rezidence Via CarolinaRezidence Via CarolinaRezidence Via CarolinaRezidence Via Carolina