O projektu | Rezidence Via Carolina

O projektu

INVESTOR

Rezidence Bělohorská 277 s.r.o. patří do skupiny MAR Investment, zabývající se zejména investicemi do bytové výstavby. V roce 2020 jsme například úspěšně dokončili Rezidenci Berounka s 15 byty v Berouně.

BŘEVNOV A VIA CAROLINA - VAŠE SÁZKA NA JISTOTU

Břevnov Vám dá vynikající spojení s centrem, okruhy i letištěm, plné občanské zázemí, mnoho možností pro volný čas i blízkost malebné přírody. Via Carolina (Zlatá, Norimberská či Královská cesta) spojovala Norimberk s Prahou a kdysi jí prý vedl budoucí břevnovské mnichy Vojtěch, zakladatel kláštera. Titul Via Carolina má i dálnice D5 a tepna Bělohorská je přes Pražský okruh a Karlovarskou ulici jejím vyústěním do centra - proto i Rezidence nese tento název.

ENERGETICKY ÚSPORNÝ NADSTANDARD S JIŽNÍM RELAXEM

10 bytů 2+kk až 4+kk od Architektonického studia Libor Přeček s přízemní komerční jednotkou, citlivě zasazených do stávající obytné zástavby, buduje Stavební společnost RBK a.s. s 30letou praxí.

Projekt vizionářsky akcentuje to, co není u dnešních bytových projektů běžné, a to velký energetický komfort a nejmodernější technologie a materiály. Základem centrální kotelny jsou dvě výkonná tepelná čerpadla typu vzduch-vzduch, doplněná rekuperací v bytech, podlahovým topením a chlazením. Celkový tepelný standard zajišťují i dřevohliníková okna s izolačním trojsklem a venkovními žaluziemi. Tento systém garantuje nízké provozní náklady domu.

Každý byt má velkou obývací zónu s kuchyňským koutem, ložnici a nejméně jednu terasu či balkon s jižním výhledem do zahrady. Větší jednotky nabízejí i další pokoje, pracovnu či šatnu. Obyvatelé horních pater budou mít vyhlídku na široké panoráma města, zatímco dvě příjemné zahrady nabídnou výzvy pro pěstitelskou kreativitu nebo pro hru ratolestí majitelů přízemních bytů.

Ke všem jednotkám náleží garážové stání, dostupné autovýtahem. Z garáží vyjdete přes zahradu do méně frekventované ulice Na Břevnovské pláni s cyklotrasou. Oceníte i osobní výtah a u vybraných bytů sklepní kóji. Více naleznete ve Standardech.

NEVÁHEJTE!

Vykročte k jedinečnému bydlení a oslovte náš zkušený tým. Rádi Vám pomůžeme i s financováním a právním servisem.

 

7 volných bytů (z 10) a komerční prostor. Podívejte se na katalog a ceník a novinky z výstavby.

Hypotéka s mimořádnou sazbou od 2,99 %

s naší dotací po dobu 3 let. Podívejte se na příklad financování.

Rezidence Via CarolinaRezidence Via CarolinaRezidence Via CarolinaRezidence Via Carolina