O projektu | Rezidence Via Carolina

O projektu

INVESTOR

Rezidence Bělohorská 277 s.r.o. patří do skupiny MAR Investment, zabývající se zejména investicemi do výstavby bytových a rodinných domů. Loni jsme například úspěšně dokončili Rezidenci Berounka s 15 byty v Berouně.

BŘEVNOV A VIA CAROLINA – VAŠE SÁZKA NA JISTOTU

Břevnov Vám dá vynikající spojení s centrem, okruhy i letištěm, plné občanské zázemí, mnoho možností pro volný čas i blízkost malebné přírody. Via Carolina (Zlatá, Norimberská či Královská cesta) spojovala Norimberk s Prahou a v 10. století jí prý vedl budoucí břevnovské mnichy Vojtěch, zakladatel kláštera. Titul Via Carolina má i dálnice D5 a tepna Bělohorská je přes Pražský okruh a Karlovarskou ulici jejím vyústěním do centra. Proto i Rezidence nese totéž. Vaše pozice tedy bude královsky strategická!

ENERGETICKY ÚSPORNÝ NADSTANDARD S JIŽNÍM RELAXEM

10 bytů od Architektonického studia Libor Přeček s přízemní komerční jednotkou, citlivě zasazených do stávající obytné zástavby, buduje Stavební společnost RBK a.s. s 30letou praxí. Projekt vizionářsky akcentuje to, co není u současných developerských projektu běžné, a to velký energetický komfort a nejmodernější technologie a materiály.

Každý z bytů 2+kk až 4+kk má velkou obývací zónu s kuchyňským koutem, ložnici a nejméně jednu terasu či balkon s jižním výhledem do zahrady. Větší jednotky nabízejí i další pokoje, pracovnu či šatnu. Obyvatelé horních pater si budou užívat pohled na široké panoráma města, zatímco dvě příjemné zahrady nabídnou výzvy pro pěstitelskou kreativitu nebo pro hru ratolestí majitelů přízemních bytů.

Dům skýtá velký tepelný, světelný a zvukový komfort. Byty mají podlahové topení a chlazení. V 1. PP se nachází centrální kotelna, jejímž základem jsou dvě výkonná tepelná čerpadla typu vzduch-vzduch, doplněná rekuperací v bytech. Celkový tepelný standard objektu doplňují dřevohliníková okna s izolačním trojsklem a venkovními žaluziemi. Tento systém zajišťuje nízké provozní náklady bytu.

Díky garážovému stání, dostupnému autovýtahem, nebudete mít starosti s hledáním parkování. Z garáží v 1. PP vyjdete přes zahradu do méně frekventované ulice Na Břevnovské pláni s cyklotrasou. Oceníte i osobní výtah a u vybraných bytů sklepní kóji. Detaily naleznete ve Standardech.

NEVÁHEJTE!

Vykročte k jedinečnému bydlení a oslovte náš zkušený tým. Rádi Vám pomůžeme i s financováním a právním servisem.

 

Rezidence Via CarolinaRezidence Via CarolinaRezidence Via CarolinaRezidence Via Carolina