Aktuality | Rezidence Via Carolina

Aktuality

10. 11. 2022 - A DO BYTŮ UŽ NEFOUKÁ

V uplynulých dnech jsme dokončili jsme montáž rohových oken. Na řadu přichází instalace svislých rozvodů vody a kanalizace.

12. 10. 2022 - PŘÍZEMNÍ BYTY S VÝJIMEČNÝM EXTERIÉREM PRO VÁŠ RELAX

Kromě již tradičního zhlédnutí celkové stavby, nyní již s kompletními okny a dveřmi na terasy a balkony, se dnes můžete zasnít o odpočinku na terase a střešní zahradě bytu č. 2 o dispozici 3+kk. Celková plocha těchto venkovních prostor čítá mimořádných 143 m2 a zachytili jsme je na čtvrté fotografii. Pátý snímek dokumentuje zrod zajímavého mezonetového bytu č. 1 velikosti 2+kk s komorní zahradou o rozloze 55 m2 a dvěma statnými ořešáky. A na závěr nahlédnete do budoucí komerční jednotky pro drobný prodej či služby v 1. NP.

5. 10. 2022 - HRUBÁ STAVBA HOTOVA!

Splnili jsme další důležitý milník projektu - dokončení hrubé stavby. Ze staveniště zmizel jeřáb a my se chystáme na budování venkovní fasády a interiérů.

22. 9. 2022 - MONTUJEME OKNA

Co se týká kvality, funkčnosti i tepelného, světelného a zvukového komfortu budoucích obyvatel Rezidence, vše je promyšleno do detailu. Nyní tedy přicházejí na řadu dřevohliníková okna s tepelně-akustickými izolačními trojskly. Na fasádě před nimi budou venkovní hliníkové žaluzie s elektropohonem v zateplených skrytých schránách. A na závěr pár výhledů na Prahu z horního patra.

8. 9. 2022 - 3. NP JE HOTOVÉ

Další úroveň domu máme postavenou. Běží zdění 4. NP a osadili jsme schodiště do posledních dvou pater. Nabízíme i výhled z nejvyššího podlaží - tentokrát se ale počasí nevydařilo, takže se na prosluněné snímky pražského panoramatu můžete těšit až v některé z dalších novinek.

28. 7. 2022 - BALKONY A SCHODIŠTĚ PRO 2. NP

Právě pokládáme prefabrikovaný beton - balkony a schodišťová ramena - do 2. NP.

24. 6. 2022 - BĚŽÍ VÝSTAVBA 1. NP

Stavba stále roste! Mimo jiné jsme osadili schodiště do prvních dvou podlaží.

12. 5. 2022 - STĚNY 1. PODZEMNÍHO PODLAŽÍ JSOU VYBETONOVÁNY

22. 4. 2022 - VAŠE BYDLENÍ NA PEVNÝCH ZÁKLADECH

Vybetonovali jsme základovou desku Rezidence Via Carolina. Kvalitní materiál dodala ZAPA beton, což jste možná poznali podle nezaměnitelného designu jejích autodomíchávačů. A na závěr přišel dubnový deštík.

7. 4. 2022 - VÝTAHOVÉ ŠACHTY ROSTOU

Na místě byly vylity první podkladní betony a pracujeme také na izolaci šachty pro nákladní výtah.

Stránky