Aktuality | Rezidence Via Carolina

Aktuality

1. 3. 2023 - UVNITŘ I VENKU

Pokračujeme v práci na vnitřních omítkách a v montáži stropních podhledů. Příznivé počasí nám dovoluje věnovat se také venkovním stavebním činnostem - v budoucích zahradách spodních bytů.

9. 2. 2023 - INTERIÉROVÉ OMÍTKY

Začali jsme omítat stěny a vnitřek Rezidence tak postupně získává prosluněnější "look".

2. 2. 2023 - FINIŠUJEME INSTALACI VNITŘNÍCH SÍTÍ

Podívejte se, jak pokročilo budování rozvodů elektřiny, vody a kanalizace. A na závěr také na atypický mezonet 2+kk - jeden ze dvou bytů Rezidence, jejichž majitelé budou mít vlastní zahradu směrem do klidné ulice Na Břevnovské pláni.

26. 1. 2023 - KOMERČNÍ PROSTOR UŽ MÁ VÝLOHU

Namontovali jsme výklady přízemní jednotky, kde může být kancelář, obchod, provozovna služeb, kavárna či ordinace. Tento prostor o užitné ploše 112 m² lze samozřejmě variabilně přizpůsobit představám jeho budoucího majitele.

PF 2023

21. 12. 2022 - VÁNOCE UŽ ŤUKAJÍ NA DVEŘE …

… a na první zimní den je stavba ozdobena sněhovou pokrývkou. V interiérech budoucích bytů se ale pilně pracuje na montáži vnitřních rozvodů.

10. 11. 2022 - A DO BYTŮ UŽ NEFOUKÁ

V uplynulých dnech jsme dokončili jsme montáž rohových oken. Na řadu přichází instalace svislých rozvodů vody a kanalizace.

12. 10. 2022 - PŘÍZEMNÍ BYTY S VÝJIMEČNÝM EXTERIÉREM PRO VÁŠ RELAX

Kromě tradičního zhlédnutí celkové stavby, již s kompletními okny a dveřmi na terasy a balkony, se dnes můžete zasnít o odpočinku na terase a střešní zahradě bytu č. 2 o dispozici 3+kk. Celá plocha těchto venkovních prostor čítá působivých 150 m2 a jsou zachyceny na čtvrté fotografii. Pátý snímek dokumentuje zrod zajímavého mezonetového bytu č. 1 velikosti 2+kk s komorní zahradou o rozloze 55 m2. Na závěr nahlédnete do budoucí komerční jednotky pro drobný prodej či služby v 1. NP.

5. 10. 2022 - HRUBÁ STAVBA HOTOVA!

Splnili jsme další důležitý milník projektu - dokončení hrubé stavby. Ze staveniště zmizel jeřáb a my se chystáme na budování venkovní fasády a interiérů.

22. 9. 2022 - MONTUJEME OKNA

Kvalitu, funkčnost, tepelný, světelný a zvukový komfort budoucích obyvatel Rezidence máme promyšlen do detailu. Nyní tedy přicházejí na řadu dřevohliníková okna s tepelně-akustickými izolačními trojskly. Na fasádě před nimi budou hliníkové žaluzie s elektropohonem v zateplených skrytých schránách. A na závěr pár výhledů na Prahu z horního patra.

Stránky

Volné byty: 7 z 10. K nastěhování v létě 2023. Podívejte se na katalog a ceník a na novinky ze stavby.

Hypotéka s mimořádnou sazbou od 2,99 %

s naší dotací po dobu 3 let. Podívejte se na příklad financování.